Jdi na obsah Jdi na menu
 


Láska je slepá

28. 12. 2009

Naše seznámení proběhlo přes internet. Zaujaly nás totiž naše jména - on se jmenoval Vladimír a já Olga. Prostě jedno horší než druhý! Jednoho dne jsme si začali dopisovat a po čase jsme o sobě věděli víc, než kdybysme spolu chodili deset let. Zákonitě se ale blížil okamžik našeho prvního rande…
Z našeho prvního setkání jsem měla děsnej strach, protože jsme se nikdy předtím neviděli, nevyměnili jsme si fotky, ani jsme se nesnažili jeden druhému se nějak popsat.

Byla jsem neskutečně napnutá, jakej ten "můj Vladimír" vlastně bude. Dohodli jsme se, že se sejdeme v kavárně na nábřeží, a jako poznávací znamení a jako poznávací znamení jsme se smíchem zvolili klasickou ruskou beranici. Měla to bejt taková malá recese i užitečná pomůcka, podle níž jsem Vláďu měla poznat.Noc před tím jsem nemohla ani usnout. Nemohla jsem se dočkat, až ho konečně uvidím na vlastní oči. V mých představách Vláďa vypadal jako vysoký blonďatý princ s krásnýma modrýma očima a postavou Ramba. O to víc jsem však byla zklamaná, jakmile jsem v kavárně od svého stolku zahlédla vcházet do dveří kluka s naším poznávacím znamením na hlavě.
Skutečný Vláďa se tomu mýmu vysněnýmu nepodobal ani v nejmenším! Byl velkej jako já, Rambo by ho pravděpodobně zašláp, zpod beranice mu vykukovaly havraní vlasy a jeho obličej hyzdily pubertální pupínky. V první chvíli jsem chtěla strčit hlavu pod stůl nebo co nejrychleji zmizet, ale než jsem se k něčemu rozhoupala, stál proti mně.

Nasadila jsem univerzální úsměv a rozhodla se s ním nějakou tu chvíli vydržet. Jenomže z té chvilky byly najednou tři skvělý hodiny, během kterejch jsem se bavila jako nikdy před tím! Vláďa možná nebyl největší krasavec, ale rozhodně úžasnej bavič. Sypal ze sebe jednu historku za druhou a mně byl sympatičtější víc a víc. Navíc jsem poznala, že je chytrej, hodnej a ví, co chce. Když mě pak pozval na vystoupení svý kapely, ve který zpívá a hraje na basskytaru, neváhala jsem.

Uvědomila jsem si, že jsem se do něj zkrátka zamilovala! V tu ránu šly stranou všechny sny o princi na bílým koni, středem mýho vesmíru se ten den stal doopravdy můj Vláďa!

- Olga, 16 -